„Iepazīsim Lubāna mitrāju!” norise “Bākā”

Publicēts 03.03.2015

25. februārī Ūdens tūrisma attīstības centrā Bāka norisinājās RAMSAR konvencijas Pasaules Mitrāju dienai veltīts pasākums „Iepazīsim Lubāna mitrāju”. Pasākumu rīkoja Dabas izglītības centrs „Rāzna” un Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija. Pasākumā piedalījās audzēkņi no Adamovas speciālās internātpamatskolas .

Pasākuma ietvaros bērniem bija iespēja:
1) Uzzināt pamatinformāciju par mitrājiem un purviem;
2) Noskaidrot Lubāna mitrāja galvenās iezīmes un īpatnības;
3) Radošās spēlēs nostiprināt savas zināšanas;
4) Doties uz skatu terasi – teleskopos vērot putnus;
5) Baudīt vēl nedaudz atlikušos ziemas priekus uz ledus.

Jāatzīst, ka šī diena, kā daudzviet Latvijā, izvērtās gana miglaina un, iespējams, visus vēlamos objektus saskatīt neizdevās, bet, kā pastāstīja pasākuma vadītāja un koordinatore Regīna Indriķe, pamatā iecerētais – iepazīstināt bērnus ar Lubāna mitrāju un tā fantastiskajiem resursiem – izdevās lieliski.

ŪTC „Bāka” izsaka lielu pateicību Dabas aizsardzības pārvaldei un Dabas izglītības centra „Rāzna” kolektīvam par ciešo sadarbību jau vairāku gadu garumā, kad “Bākas” telpās ir iespējams dzirdēt jautras čalas un smieklus un redzēt zinātkāras acis, iepazīstot mūsu fantastisko Latvijas dabu.

ŪTC „Bāka” administrācija

Foto: Regīna Indriķe

P1300942 P1300931 P1300936 P1300939

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0