Ilzeskalnā jauniešiem savs centrs

Publicēts 25.01.2016

23. janvārī Ilzeskalna tautas nama telpās tika atklāts jauniešu centrs “Ilžukolna jaunatne”. Jauniešu centrs aktīvi darbojas jau vairākus gadus, vienīgi telpas bija nedaudz par šaurām. Tā kā Ilzeskalns ir sportisks pagasts, arī jauniešu prioritāte ir veselīgs un aktīvs dzīvesveids. Laika gaitā, aktīvi piedaloties pasākumos, panākumi nodrošina atpazīstamību. Tagad jauniešu centrs iekārtots divās skaistās telpās, kur pietiek vietas gan apspriedēm, gan galda spēlēm, lai interesanti aizpildītu brīvos brīžus.

Prieks par sasniegto un padarīto ir gan jauniešiem, gan centra vadītājai Velgai, gan ikvienam Ilzeskalna iedzīvotājam. Aktīvā pēcpusdiena turpinājās ar jautru un interesantu galda spēļu turnīru. Bija iespēja atcerēties bērnību, nedaudz “palauzīt prātu” un visiem kopā draudzīgi pasmaidīt – ja vien gribam, mēs paši spējam savu ikdienu padarīt krāsaināku, interesantāku un pievilcīgāku!

Anna Višķere
Ilzeskalna tautas nama vadītāja 

Pasākumus iemūžināja Ināra Strode

IMG_2441 IMG_2411 IMG_2425 IMG_2426 IMG_2428 IMG_2431 IMG_2433 IMG_2434 IMG_2435

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0