Īstenots jauniešu inventāra iegādes projekts Tiskādu vidusskolā

Publicēts 20.11.2014

Tiskādu vidusskola no 2014. gada 1. jūnija līdz 2014. gada 1. oktobrim realizēja inventāra iegādes projektu „Skaņu aparatūra brīvā laika organizēšanai Tiskādu vidusskolas jauniešiem”. Projekta realizācijai tika piešķirts Rēzeknes novada pašvaldības finansējums 670,00 EUR un Silmalas pagasta līdzfinansējums aparatūras iegādei 157,99 EUR, kā arī līdzfinansējums transporta izdevumiem un pasākumu organizēšanai. Par projekta piešķirtiem līdzekļiem tika iegādāts skaņas aparatūras inventārs – akustiskās sistēmas „Behringer Eurolive”, mikserpultis „Behinger”, bezvadu VHF mikrofonu sistēma, gaismas iekārtas „LED Magic Bar”, aksesuāri skaņas aparatūras pieslēgšanai. Jaunais inventārs jau tika izmantots vairākos pasākumos bērniem, jauniešiem un vecākiem – Zinību dienas svētki, Tēvu diena, iesvētīšana vidusskolēnos, diskotēka Tiskādu vidusskolas un Kruķu pamatskolas jauniešiem, pasākums Baltijas ceļa atcerei, Skolotāju diena, sporta svētki novada pirmsskolas bērniem. Ar jauno skaņas aparatūru pasākumi kļuva interesantāki un mūsdienīgāki. Skolēni labprāt uzstājas tajos un paši organizē pasākumus. Arī turpmāk visa iegādātā aparatūra tiks izmantota bērnu un jauniešu pasākumu rīkošanai.

Olga Miseviča
projekta konsultante

DSCF1265 (1072 x 804)

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0