Izlaidums Audriņu pamatskolas pirmsskolniekiem

Publicēts 03.06.2019

Vasara nu ir klāt un Audriņu pamatskolas sagatavošanas grupiņas bērni – topošie pirmklasnieki 30. maijā svinēja savu izlaidumu. Vēl vakar tik mazi un neaizsargāti, bet šodien – tik cēli un zinātkāri. Pasākumā skanēja daudz mīļu vārdu, bet vecākiem un skolotājiem ritēja prieka un skumju asaras. Izlaidumā bērni prasmīgi demonstrēja viesiem savus talantus – priekšnesumus ar dziedātprasmi un aktiermeistarību. Īpaša pateicība un sirsnīgs paldies bērnu skolotājiem – Janīnai Čakšai, Līvijai Bobrovai, Aleksandram Mališevam un Līgai Asarei, kuri bērnus ir lolojuši, mācījuši spert drošus soļus uz priekšu un iepazīt draudzību, mīlēt savus tuvākos un savo dzimto zemi Latviju, kā arī iepazīstinājuši bērnus ar burtiem, kurus nu mākam salikt vārdos, un cipariem matemātiskajos uzdevumos. Šie skolotāji bērnu atmiņā paliks kā pirmie skolotāji, kuri dāvājuši viņiem savu sirdi, zināšanas un prasmes, lai viņi kļūtu patstāvīgi, zinātkāri, godprātīgi un sirsnīgi cilvēki.

Vēlam bērniem patīkamu lidojumu uz skolu un lai blakus vienmēr būtu daudz draugu!

Pirmsskolas skolotājas Līgas Asares teksts un foto

IMG_9605 (1283 x 855)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0