Izsludināts ES programmas “Radošā Eiropa” Eiropas platformu konkurss

Publicēts 24.03.2017

Eiropas Komisija (EK) izsludina Eiropas Savienības programmas “Radošā Eiropa” Eiropas platformu konkursu. Konkursā tiks atbalstītas platformas, kas veicina tādu autoru un mākslinieku mobilitāti un atpazīstamību, kuri savu māksliniecisko darbību sākuši nesen un kuriem trūkst starptautisko sakaru.

Platforma ir jāpārstāv vismaz 10 organizācijām (vadītājs un vismaz 9 partneri). Vismaz 5 no iesaistītajām organizācijām jābūt reģistrētām dažādās atbilstīgajās valstīs. Projekta ilgums ir 4 gadi un maksimālais EK grants – 500 000 EUR (80% no kopējā budžeta) gadā.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 6. aprīlis. Rezultāti gaidāmi 2017. gada jūlijā.

Pieteikšanās notiek 2 kārtās. Pirmajā kārtā pieteikums (E-forma ar pielikumiem) jāiesniedz tikai elektroniski.

 

Vadlīnijas un plašāka informācija, dokumentācija pieejama ŠEIT

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0