Izsludināts konkurss par aktīvāko jaunatnes pagastu 2014. gadā

Publicēts 06.11.2014
Pagājušā gada konkursa uzvarētāji- Maltas pagasta jaunieši Briselē

Rēzeknes novada pašvaldības izglītības pārvalde izsludinājusi konkursu „Aktīvākais Rēzeknes novada pagasts 2014”! Konkursa mērķis ir atbalstīt jaunatnes iekļaušanos politiskajos, ekonomiskajos, sociālajos un kultūras procesos Rēzeknes novadā.
Konkursā piedalās Rēzeknes novada pagastu jaunieši.

Konkursā pieejamā budžeta ietvaros tiks noteikti trīs aktīvākie jaunatnes pagasti 2014.gadā. 1. vietas ieguvējiem tiks piešķirta vērtīga balva  – iespēja iepazīties ar Eiropas Parlamenta darbu un izklaides programma Briselē. 2. vietas ieguvējiem – iespēja iepazīties ar Latvijas Republikas Saeimas darbu un izklaides programma Rīgā (kino vai akvaparks), savukārt  3. vietas ieguvējiem – iespēja iepazīties ar Rēzeknes novada pašvaldības darbu un izklaides programma atpūtas kompleksā „Bāka”.

Pagasti, kuri būs iesnieguši pieteikumus, taču vērtējumā atradīsies ārpus pirmā trijnieka, saņem atbalsta balvu 50 EUR apmērā jauniešiem nepieciešama inventāra iegādei.

Pagājušajā gadā par aktīvākajiem tika atzīti Rēzeknes novada Maltas pagasta jaunieši.

Vairāk info – pielikumā.

 

Guntis Rasims
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists
Tel.: +371 646 07172, mob.: +371 294 92864
E-pasts: Guntis.Rasims@saskarsme.lv

 

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0