Izsludināts līdzfinansējuma konkurss ES programmu atbalstītajiem projektiem

Publicēts 16.07.2018

Kultūras ministrija ir izsludinājusi konkursu līdzfinansējuma saņemšanai projektiem, kuri jau ir saņēmuši vai plāno saņemt atbalstu Eiropas Savienības programmās: „Radošā Eiropa” (2014-2020), „Eiropa Pilsoņiem” (2014–2020), „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” (2014–2020) un citos Eiropas Komisijas, starptautisko organizāciju vai ārvalstu fondos sabiedrības integrācijas un pilsoniskās sabiedrības jomā.

Projektus konkursā var pieteikt juridiskās personas (t.sk. biedrības un nodibinājumi), komercsabiedrības un valsts iestādes, kas kā vadošais vai atbalsta partneris jau īsteno projektus minēto ES atbalsta programmu ietvaros.

Kopējais pieejamais valsts budžeta līdzfinansējums šajā konkursā ir 190 780 eiro, bet vienam projektam vienā kārtā pieejams līdzfinansējums līdz pat 15 000 eiro. Pieteikumi līdzfinansējuma saņemšanai Kultūras ministrijā jāiesniedz līdz šī gada 9. augustam.

Iesniegtos projektu pieteikumus vērtēs Kultūras ministrijas izveidota vērtēšanas komisija, ņemot vērā šādus kritērijus – projekta pieteikuma kvalitāte, Latvijā notiekošo aktivitāšu īpatsvars starptautiskajā projektā, Latvijas organizāciju statuss projektā, projekta mērķu atbilstība Latvijas kultūrpolitikas un sabiedrības integrācijas prioritātēm un projekta publicitātes plāns.

Savukārt šī gada 18. jūlijā plkst. 10:00 Kultūras ministrijas telpās Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 14, Rīgā, 4.stāva semināru zālē, notiks informatīvs seminārs projektu iesniegumu iesniedzējiem. Pieteikšanās semināram, zvanot pa tālruni 67330228 vai rakstot uz e-pastu: Agnese.Rubene@km.gov.lv

Plašāka informācija par nosacījumiem līdzfinansējuma saņemšanai.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0