Izstādē Riga Food 2014 – arī Latgales garša!

Publicēts 08.09.2014

No 4. līdz 7. septembrim Rīgā, Ķīpsalas izstāžu zālē jau 19. reizi notika pārtikas nozares izstāde “Riga Food 2014”, kas jau 19. reizi vienkopus pulcēja profesionāļus un gardēžus no visas pasaules. “Riga Food 2014” ir plašākā pārtikas nozares izstāde Baltijā, šogad tajā dalību bija pieteikuši 682 uzņēmumi no 37 valstīm. Jau otro gadu izstādē piedalās arī visu četru Latvijas reģionu ekspozīcijas. Novadu stendi pulcēja vislielāko interesentu pulku, jo te varēja izjust un izbaudīt Latgales, Kurzemes, Vidzemes un Zemgales garšas un krāsas, iepazīties un aprunāties ar amatniekiem un mājražotājiem, kuru piedāvājums bija tik tiešām bagātīgs. Rēzeknes novadu šoreiz pārstāvēja ogu un augļu vīna darītāja Marta Igaune no Nagļu pagasta ar “Martas dzimtas vīniem”, Nautrēnu pagasta z/s “Bērzubirzes” ar unikālajiem ķiploku pesto un vasabi, kokgriezējs Edgars Matisans no Sakstagala pagasta, un, protams, “Latgolys golds”, kas jau pie ieejas Ķīpsalas hallē piedāvāja rudzu maizi, speķi un Latgales tradicionālo šmakovku. “Latgale vieno!” – tāds bija sauklis kopējam Latgales stendam, kurā piedalījās arī tematiskie ciemi ar savu atraktīvo piedāvājumu.

“Pircēji nāk, pagaršo, interesējas, tad jau arī kāds nopērk,” – atzina M.Igaune. Piedalīšanās stendā bija bez maksas, tirgotājiem pašiem vajadzēja tikai segt ceļa un uzturēšanās izdevumus. Šādās izstādēs lielākais ieguvums ir ne tik daudz peļņa, kā jauni kontakti, draugi, sadarbības partneri, te var iegūt inovatīvas idejas, uzzināt pircēju viedokli un iepazīties ar aktualitātēm Latvijas pārtikas ražotāju tirgū, – to atklāj arī Latvijas Valsts agrārās ekonomikas institūta (LVAEI) Lauku vides attīstības nodaļas veiktā iepriekšējā gada izstādes dalībnieku aptauja.

 

Anna Rancāne

 

Autores foto

 

DSC04363 (1203 x 902)DSC04348"Dzīļu" saimniece Aina Barsukova no Kārsavas novada piedāvāja dažādu veidu maizi.DSC04350Atraktīvā pirtniece Anita Reščenko no Aglonas ''Zemeņu Krastiņiem"Vīns no Baltinavas - Jolanta Vjakse DSC04357Aitu vilnas segas un spilveni no Robežniekiem Krāslavas novadā.Šīs zivis ķertas Rugāju novadāDSC04361Vīndare Marta Igaune no Nagļu pagasta piedāvā vīnus pēc savas dzimtas receptēmPaipalu olas un gaļa - no SēlijasŠis uzņēmējs ir no Itālijas un piedāvāja saldētas un kaltētas baravikas. Viņs cerēja Latvijā iegūt sadarbības partnerus

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0