Izstādē „Skola” 50% jauniešu atrod savu īsto augstskolu!

Publicēts 26.02.2016

Kā liecina Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) veiktais pētījums, pagājušajā mācību gadā vidēji 50% audzēkņu informāciju par iespējām studēt RPIVA ieguvuši starptautiskajā izstādē „Skola”. Arī šogad RPIVA piedalīsies izstāde „Skola 2016”, kas norisināsies no 26. līdz 28. februārim.

„Šie rezultāti priecē, jo apzināmies, ka ieguldītais darbs izstādes aktivitātēs ir atmaksājies. Turklāt, neskatoties uz to, ka mūsdienās informācija visbiežāk tiek meklēta internetā, jauniešiem vēl joprojām ir būtiski gūt iespaidu par augstskolu no tās pārstāvjiem,” uzsver RPIVA rektore, Dr.biol. Daina Voita.

Viņa arī piebilst, ka RPIVA ir viena no retajām augstākās izglītības mācību iestādēm, kura izstādē „Skola” piedalās jau kopš tās atklāšanas pirmā gada, un cer, ka arī šogad izdosies noturēt augsto latiņu un uzrunāt daudzus studentus, kuri par savu tālāko izglītības iestādi izvēlēsies RPIVA.

Šogad RPIVA sagatavojusi stendu, kurā ikvienam izstādes apmeklētājam būs iespēja iejusties skolotāja „ādā”. Apmeklētājiem to būs iespējams izdarīt, piedaloties interaktīvā testā „Kāds skolotājs Tu esi?”. Tāpat ikviens varēs nofotografēties kopā ar saviem draugiem foto stendā, fotogrāfiju saņemot vien minūtes laikā.

Turklāt kā īpašs jaunums izstādē tiks prezentēta arī pirmā pedagoģijas tālmācības programma. Ejot laikam līdzi un apzinoties aktuālās tendences izglītības sistēmā, RPIVA sadarbībā ar Liepājas Universitāti ir izveidojusi un licencējusi pilna laika tālmācības profesionālā bakalaura studiju programmu „Sākumskolas un pamatskolas mācību priekšmetu skolotājs”.

Tāpat izstādes apmeklētāji tiks informēti par citām iespējām iegūt augstāko profesionālo un akadēmisko izglītību pedagoģijas, psiholoģijas un komercdarbības un uzņēmuma vadības jomā.

Papildu informācija:
Ligita Āzena,
Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA)
Sabiedrisko attiecību un informācijas daļas vadītāja
Tālrunis: +371 26688146
E-pasts: ligita.azena@rpiva.lv
Internets: www.rpiva.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0