Jauniešu diena Ozolaines pagastā

Publicēts 21.07.2014
Jauniešu diena Ozolainē

16.jūlijā Ozolaines pagasta jauniešu biedrība OzO organizēja jauniešu dienu. Bērni bija sajūsmā par ūdensbumbu, kuru ar aizrautību gan paši izmēģināja, gan skatījās, kā citiem iet. Diena bija karsta tādēļ jaunieši priecājās par iespēju izmantot ūdenspistoles un daudzi pēc ūdenskaujām bija pilnīgi slapji. Pēc skraidīšanas ūdensbumbā un ūdenspistoļu kaujām, enerģiju varēja atgūt, mielojoties ar ugunskurā ceptām desiņām un “Marshmallowiem”, jeb cepamajiem zefīriem, kas bērniem ļoti garšoja. Pēc pasākuma OzO jaunieši devās uz Rēzeknes novada Jauniešu dienu Rogovkā, bet OzO junioriem un jaunākajiem Ozolaines pagasta jauniešiem vakarā plkst. 20:00 notika diskotēka, kur visi varēja izdejoties.

Leila Rasima
Ozolaines pagasta Jauniešu lietu speciāliste

Ieskaties: twitter.com/ozojaunatne

Jauniešu diena OzolainēJauniešu diena OzolainēJauniešu diena Ozolainē

Vairāk foto šeit.
 
 
Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0