Jauniešus gaida apmācības „Kļūsti par uzņēmēju”

Publicēts 24.07.2017

Apmācības „Kļūsti par uzņēmēju” ir 3 dienu neformālas apmācības, kas no 8. līdz 10. augustam notiks  Nautrēnu pagasta Rogovkas ciemā. Neformālās apmācības paredzētas jauniešiem vecumposmā no 15 – 25 gadiem. Apmācību mērķis ir veicināt Rēzeknes novada jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu, organizējot apmācības, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm.

Apmācību ietvaros jauniešiem tiks organizētas dažādas aktivitātes, kas saistītas ar uzņēmēja gara veicināšanu, kā arī tikšanās ar uzņēmējiem un vienkārši laba laika pavadīšana un jaunu draudzības saišu veidošana. Jauniešiem būs arī iespēja izveidot savu uzņēmumu un iemēģināt roku produkta reklamēšanā un pārdošanā. Dalība apmācībās ir bez maksas.

Neformālās apmācības organizē izglītības – uzņēmējdarbības kontaktpunktu komercdarbības speciālisti sadarbībā ar Rēzeknes novada pašvaldību.

Apmācību vieta — Nautrēnu vidusskolas dienesta viesnīca.

Dalībniekiem jānosūta aizpildīta pieteikuma anketa uz sanita.zunda@rezeknesnovads.lv e-pastu. Pieteikšanās atvērta no nolikuma publicēšanas brīža un noslēgta 3. augustā.

Informācija par apmācībām: Apmācību nolikums un pieteikuma anketa pieejama www.rezeknesnovads.lv ;

Informatīvais tālrunis : Sanita Zunda 25740422

Nolikums
Pieteikuma anketa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0