Jūlijā sāksies projektu iesniegšana atbalstam ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā

Publicēts 07.06.2016

2016. gada 24. maijā tika pieņemti Ministru kabineta noteikumi „Valsts un Eiropas Savienības atbalsta piešķiršanas kārtība pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā” atklātu projektu iesniegumu konkursu veidā”.

Projektu pieņemšana pasākumā “Atbalsts ieguldījumiem ar lauksaimniecību nesaistītu darbību radīšanā un attīstīšanā” Lauku atbalsta dienestā plānota šā gada jūlijā: http://www.lad.gov.lv/lv/atbalsta-veidi/projekti-un-investicijas/lap-investiciju-pasakumi/

Ministru kabineta noteikumi publicēti laikrakstā “Latvijas Vēstnesis” 2016. gada 3. jūnijā: https://www.vestnesis.lv/op/2016/107.5

 

 

Nataļja Andrukoviča,
Lauku attīstības atbalsta departamenta
Lauku attīstības fondu atbalsta
nodaļas vecākā referente

Natalja.Andrukovica@zm.gov.lv
LR Zemkopības ministrija
Republikas laukums 2, Rīga, LV-1981,
Tālr.: 67027393

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0