Kalnezeru katoļu pamatskolas skolēnu dāvana Latvijai

Publicēts 06.11.2014

Sagaidot Latvijas Valsts proklamēšanas 96. gadadienu, Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvalde aicināja iedzīvināt novadā jaunu tradīciju „Dāvana Manai Latvijai”. Vieni no pirmajiem uz šo aicinājumu atsaucās Kalnezeru Katoļu pamatskolas skolēni. Kā informēja skolas direktore Kristīne Leščinska, skolēnu dāvana Latvijai ir pašu sakopta skolas apkārtne.

Atgādināsim, ka dāvana Latvijai var būt: iestādīts koks, ierīkota puķu dobe, sakopts dabas stūrītis, apgleznota siena, izveidota kolāža, sakomponēta dziesma, uzrakstīta dzeja, paveikts labs darbs utt., cik vien sniedzas katra fantāzija.

Informāciju par dāvanām Latvijai sūtiet uz e-pastu: majaslapai@rezeknesnovads.lv.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0