Kaunatas bērni – stipri, veseli un draudzīgi

Publicēts 20.05.2019

Dzirdot vārdu “sports” – mums uzreiz nāk prātā skriešana, lekšana, sviešana, spēlēšana un, protams, arī līdzjušana. Lai to visu mācētu izdarīt, vispirms ir jātrenējas.Toties pasākuma organizatoriem sporta spēles ir radošs process. To iespējas ir ļoti plašas – viss atkarīgs no vēlmēm un pasākuma mērķa. Pasākumi var būt gan klasiski, gan netradicionāli. Tie var notikt gan vasarā, gan ziemā, gan pavasarī,  ģimenēm vai tikai bērniem. Šogad Kaunatas PII “Zvaniņš” sporta spēles notika pavasarī, ārā un ģimenes – draugu lokā. Uz svētkiem pieteicās 10 komandas, katrā bija jābūt diviem pieaugušajiem un diviem bērniem – ar savu nosaukumu un moto.

Lai svētki būtu piepildīti, daudzpusīgi un atmiņā paliekoši, tad pamatideju papildinājām un paspilgtinājām ar dažādiem elementiem un spēļu varoņiem. Šoreiz galvenie sacensību varoņi bija Vilks un Zaķis, kas nepiespiestā gaisotnē, palīdzot trim Klauniem un Lācim, sacentās dažādās disciplīnās – kartupeļu stādīšanā, dārza laistīšanas darbos, bumbas mešanā vārtos, apļu trāpīšanā uz piramīdām, bumbas sviešanā vagonā, tāllēkšanā. Katra komanda centās sevi parādīt pēc iespējas sportiskākus. Noslēdzoties svētkiem, visi saņēma diplomus, balvas un saldumus. Liels paldies vecākiem, kas ikdienā un arī svētkos palīdz, aktīvi darbojas un jūt līdzi saviem lolojumiem. Gribas novēlēt ikvienam, lai sportiskais gars jūs pavada visu vasaru! Atkal tiksimies rudenī – jau citās spēlēs.

 

Kaunatas PII “ Zvaniņš “ vadītāja Sandra Viša

IMG_2340 IMG_2357 IMG_2366 IMG_2420 IMG_2493 IMG_2499 IMG_2509 IMG_2548 IMG_2554 IMG_2577

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0