Kaunatas vidusskolēni piedalījās “Panākumu skolas” seminārā

Publicēts 25.09.2018

Kādam skolas diena beidzas līdz ar pēdējo stundu, kādam ar pulciņu vai treniņu, bet 20. septembrī sešiem Kaunatas vidusskolas 10.a klases skolēniem (Nadeždai Kvjatkovskai, Renāram Duļķevičam, Oļegam Lukšam, Ērikai Kuzņecovai, Sandrai Nainišai, Mairim Kablanovam) tā beidzās ar semināra apmeklējumu Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” Rēzeknē. Šo izglītības programmu “Youth Empowered Latvija” organizēja Coca-Cola HBC Latvija un Latvijas Darba devēju Konfederācija. Programmas mērķis ir iedvesmot un motivēt doties savu mērķu virzienā, izglītoties, uzsākt karjeru, būt patstāvīgam, gūt panākumus.
Ar saviem veiksmes stāstiem un panākumu ceļu dalījās mūziķis Justs Sirmais, programmu vadītāja riska kapitāla fondā “Overkill Ventures” un jauniešu iniciatīvu organizācijas “Global Shapers Riga” dibinātāja Diāna Lāce, festivāla Summer Sound un “Neražu naktis” Riga sabiedrisko attiecību vadītāja Alisa Pabērza un fitnesa treneris Dinārs Zāģers, kura moto ir: “Nav nozīmes, cik Tev ir, bet ir nozīme, ko Tu dari ar to, kas Tev ir”.
Seminārā skolēni ne tikai uzklausīja viesu veiksmes dienu stāstus, bet arī par dažādu veidu kļūdām un neražām un padomiem, kā pārvarēt bailes no kļūdām, kā strādāt un organizēt darbu, ja nav priekšnieka, kas katru dienu uzrauga, un kādu atbildību nes atpazīstamība mūsdienu digitālajā laikmetā, kā mērķtiecīgi attīstīt sevi, savu personību un būt sociāli atbildīgam, to darot, kā noticēt saviem spēkiem.

Ināras  Paramonovas teksts
Foto: Nadežda Kvjatkovska

kaunata2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0