Kaunatieši brauc uz hokeju!

Publicēts 26.11.2019

Kaunatieši brauc uz hokeju!

Uzreiz pēc 1918. gada 18. novembra vēsturisko notikumu rekonstrukcijas 2019. gada 15. novembrī Kaunatas vidusskolēni metās mūsdienu pasaules virpulī, dodoties uz hokeja spēli arēnā “Rīga” un dzīvojot līdzi hokeja kluba “Dinamo Rīga” spēlei ar “Vitjaz”. Jau pa ceļam tika iemēģināti atbalsta saukļi un fanu klubam atbilstoši piedziedājumi. Tā sportiskā atmosfērā visi ierodas arēnā.

Uzreiz hallē vēlreiz tiek iemēģināts sauklis “Dinamo Rīga – Rīga Dinamo” un uzmanība tiek pievērsta kaislīgajiem faniem. Mūs lūdz vēlreiz to noskandēt kopā, lai var ierakstīt skaļumu – izrādās, ir gandrīz sasniegts, bet varbūt pat pārsniegts skaļuma rekords! Jebkurā gadījumā plaukšķenes un kalendāri ir pelnīti. Tie, kuri ir pirmoreiz arēnā, groza galvas, lai vairāk aptvertu, tie, kuri te jau ir bijuši, uzvedas brīvāk. Visi kopā ieņem vietas skatītāju ložās un sagaida hokejistu komandas.

Spēle ir aizrautīga, un kaunatieši nežēlo savas balsis un plaukšķenes, lai atbalstītu hokeja klubu “Dinamo Rīga”, un droši vien tieši tāpēc Latvijas komanda uzvar ar 4:0. Tā nu, pārpildīti ar uzvaras garšas adrenalīnu, vēl aizvien izgaršojot saukļus par godu Latvijas komandai, visi mēro ceļu mājup ar kāri vēlreiz doties uz hokeja spēlēm.

Sirsnīgs paldies hokeja klubam “Dinamo Rīga” par sagādāto iespēju apmeklēt spēli un izbaudīt uzvaru kopā ar viņiem, kā arī paldies Čornajas pašvaldības vadītājam Oļegam Kvitkovskim par sagādāto autobusu, lai var aizbraukt uz Rīgu!

Ināras Paramonovas teksts un foto

IMG_20191115_203622

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0