Komanda “Rāznas Līcis” — Rēzeknes novada čempioni volejbolā

Publicēts 25.02.2015

14. un 21. februārī Adamovas sporta zālē notika Rēzeknes novada čempionāts volejbolā vīriešiem. Kaut arī bija gaidīts kuplāks dalībnieku skaits, diemžēl neparedzētu apstākļu dēļ pieteicās tikai 5 komandas (“Rāznas Līcis”, Malta, Bērzgale, Rogovka, „Vietējie”), līdz ar to katrai no komandām nācās sacensties savā starpā līdz 3 setu uzvarām. Pirmo vietu izcīnīja komanda “Rāznas Līcis”, otrajā vietā ierindojās Maltas pagasta komanda, savukārt trešo vietu izcīnīja Rogovkas spēlētāji no Nautrēnu pagasta.

Pirmās vietas uzvarētājus  – Ivaru Ratnieku, Aināru Kāpostu, Sandi Valinieku, Jāni Šņukutu, Salvi Tutinu, Ēriku Masalu, Aldi Belinski, Arni Teivānu, Aleksandru Mihailovu, Sergeju Gorinu, apbalvoja ar kausu, medaļām un diplomiem. 2.-3. vietu ieguvēji saņēma  diplomus un medaļas.

Labākā spēlētāja balvu bija pelnījuši vairāki spēlētāji, tomēr tiesneši nolēma to piešķirt komandas “Rāznas Līcis” spēlētājam Ivaram Ratniekam.

Rēzeknes novada sporta speciālists Igors Derjagins pateicas visām komandām par dalību šajā čempionātā un cer nākamajā sezonā uz kuplāku dalībnieku skaitu.

Zaiga Ivanova

Sacensību rezultāti

Rogovka Malta Raznas licis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0