Koncerts „Skatuves burvība” Griškānos

Publicēts 23.03.2015

6. martā Griškānu pagasta kultūras namā notika koncerts „Skatuves burvība”. Koncertā piedalījās vokālais ansamblis „Čarger”, kultūras nama dramatiskais kolektīvs „Aizspogulija”. Koncertu vadīja dramatiskā kolektīva dalībniece Viktorija Dembovska un vadītāja Ināra Daugule. Koncerts tika veidots kā teatralizēts priekšnesums, kurā skanēja veco laiku dziesmas, tostarp „Uno momento” (Inna Seļgicka un Viktorija Balabkina), Alīna Rubene izpildīja „Mašas dziesmiņu par ievārījumu” no multfilmas „Maša un Lācis”, „Eridan Junior” kolektīvs, kas darbojas Griškānu pagasta kultūras nama paspārnē, demonstrēja brazīļu deju „Dansando”, Salimona Dzelzskalēja un Ināra Daugule parādīja teatralizētu priekšnesumu latgaliešu valodā „Suņu dresūra”. Koncerta noslēgumā Nikolajs Baskovs, kura lomā iejutās Inna Seļgicka, izpildīja dziesmu „Šarmanka”, un koncerta skatītājām dāvināja ziedus par godu 8. martam.

Inna Seļgicka,
Griškānu pagasta kultūras nama vadītāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0