Konkurss “Supermeitene 2015” Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā

Publicēts 22.04.2015

Katru gadu pavasarī mūsu skolā tiek organizēts konkurss 5.-9. klašu meitenēm “Supermeitene 2015”. Šogad konkursa tēma bija – princeses. Meitenēm bija jāizgatavo princeses kronis, jādejo princešu deja – polonēze, jāzina kā uzvārīt princeses zupu un uzklāt galdu karaļnamā. Vai mūsu princeses prot skaisti un izteiksmīgi runāt, noskaidrojām oratoru konkursā. Talantu konkursā meitenes uzstājās, demonstrējot kādu no saviem talantiem. Rokdarbu konkursa laikā skatītājus iepazīstinājām ar princešu ģērbšanās īpatnībām, kā arī noskaidrojām, kurš mūsu skolā ir ātrākais princis. Meitenes vērtēja stingra skolotāju žūrija.

Kamēr žūrija apkopoja rezultātus, savu sveicienu un atbalstu meitenēm izteica klašu zēni gan dziedot, gan skandējot dzeju. Pasākumu vadīja 6. klase, muzikālo fonu nodrošināja skolotāja Anna Kluša, uzdevumus izstrādāja mājturības skolotāja Anita Doroščonoka.

Mūsu skolas Supermeitene 2015 ir Sintija Onužāne. 2. vietu ieņēma Santa Bistrova, 3. vieta — Samantai Priževoitei. Skatītāju simpātijas tituls tika piešķirts Natālijai Rastopčinai un Santai Bistrovai. Apsveicam visas dalībnieces ar veiksmīgu piedalīšanos konkursā!

Iluta Oborenko,
Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolas Skolēnu Parlamenta prezidente

Fotogalerija

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0