Labdarības akcija Rēzeknes novada vientuļajiem senioriem

Publicēts 12.12.2018

Rēzeknes novada skolēni, jaunieši, jauniešu centri un kopā visi novada iedzīvotāji aicināti pievienoties Ziemassvētku labdarības akcijā!

Laika posmā no 12. – 22. decembrim Rēzeknes novadā tiks īstenota labdarības akcija ar mērķi apciemot un sveikt Ziemassvētkos Rēzeknes novada vientuļos seniorus, dāvājot tiem sirds siltumu un Ziemassvētku prieku ar dāvaniņām, kuras, radoši darbojoties, sarūpēja Rēzeknes novada pagastu jaunieši!

Pievienojies sava pagasta jauniešu centram vai aktīvo jauniešu pulkam un sasildīsim mūsu vientuļo senioru sirdis kopā!

Rēzeknes novada jauniešu centru īstenotā Ziemassvētku labdarības akcija norisināsies jau trešo reizi, pērn akcijā tika apciemoti vairāk kā 140 seniori un akcijas ietvaros tika apciemotas arī daudzbērnu ģimenes.

Jānis Šaudiņš, tālr. 25922018,
Labdarības akcijas koordinators
E-pasts: janis.saudins@saskarsme.lv

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0