Labo darbu nedēļa 2015: un ko darīsi Tu?

Publicēts 21.09.2015

Labdarības organizācija Palīdzēsim.lv jau septīto gadu organizē akciju “Labo darbu nedēļa” , kad bērni un skolu jaunieši tiek aicināti īpaši aktīvi darīt un iesaistīt labo darbu darīšanā arī pārējos cilvēkus.

Šogad „Labo darbu nedēļa” notiks no 12. līdz 18. oktobrim, un tā ievadīs gatavošanos Latvijas valsts simtgadei un tiek organizēta sadarbībā ar Kultūras ministriju, Latvijas valsts simtgades jauniešu rīcības komiteju un Izglītības un zinātnes ministriju.

Akcija palīdz sastapties tiem, kuri dara labos darbus, un tiem, kad palīdzība nepieciešama. Tāpēc, kad labais darbs ieplānots vai padarīts, informācija par to (apraksts un fotogrāfijas) jāievieto Palīdzēsim.lv mājas lapā www.palidzesim.lv sadaļā Labo darbu nedēļa. Savukārt informāciju par tiem, kam nepieciešama palīdzība, var sūtīt uz: labie_darbi@palidzesim.lv . Tā mēs visi kopā palīdzēsim sev un Latvijai.

Vairāk informācijas par akciju skatiet www.palidzesim.lv

LDN_15_aicinajums_skolam_

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0