Labo darbu nedēļa Audriņu pamatskolā

Publicēts 02.11.2016

Labo darbu nedēļas ietvaros 17. oktobrī Audriņu pamatskolas skolēni apmeklēja Strūžānu pansionātu, kur viņi uzstājās ar koncertu.

Koncerta vadītāja Elizabete Vasiļjeva izstāstīja koncerta klātesošajiem, cik cītīgi un labi skolēni mācās un kādus pulciņus viņi apmeklē. Skolēni lasīja dzeju, dziedāja dziesmas, kā arī uzstājās skolas teātris.

Gan darbinieki, gan pansionāta klienti sirsnīgi sagaidīja un pavadīja jaunos aktierus. Pansionāta dzīvē skolēnu koncerts kļuva par spilgtu un interesantu notikumu. Pansionāta iemītnieki lūdza skolēnus atbraukt pie viņiem arī uz Ziemassvētkiem.

Par uzstāšanos bērnus pacienāja ar garšīgu zemeņu torti. Visu atpakaļceļu mājup bērni diskutēja, cik vienkārši un labi ir padarīt kādu vismaz nedaudz laimīgu. Cik brīnišķīga ir šī sajūta!

“Kas nāk no sirds uz sirdi arī atnāk” – pateicoties šādām akcijām, mūsu skolas audzēkņi to sapratīs un atcerēsies.

Audriņu pamatskolas krievu valodas un literatūras skolotāja Alla Vorobjova

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0