Lāčplēša diena Nautrēnu vidusskolā

Publicēts 14.11.2014

Lāčplēša dienā Nautrēnu vidusskolā valdīja sportiska gaisotne. Sadarbībā ar 316. Viļānu jaunsargu vienību tika organizēta militāra stafete.. Spītējot drēgnajam laikam, stafete norisinājās skolas sporta laukumā. Dalībnieki varēja izmēģināt karavīra lomu, ģērbjot ķiveres un lietojot triecienšautenes AK-4 koka maketus, kā arī pārbaudīt sevi uz improvizētas šķēršļu joslas, kur komandas varēja pārbaudīt savu spēku un prasmi sadarboties, veicot dažādus uzdevumus. Skolēni mācījās darboties komandā, jo tikai vienoti iespējams uzvarēt. Stafetē aktīvi piedalījās skolēni no 1.-12. klasei, arī mazie sākumskolas klašu skolēni turējās līdzi ne sliktāk par lielajiem skolas biedriem. Visi pierādīja, ka spēks ir komandā un, protams, atbalstītājos!

Liels paldies 316.Viļānu jaunsargu vienības instruktoram Romānam Seilim – Zundānam un viņa palīgiem par militārās stafetes organizēšanu un vadīšanu!

Informāciju sagatavoja Nautrēnu vidusskolas direktores vietniece ārpusstundu darbā Vita Sinkoveca

DSCF1676 (1152 x 864)

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0