Latvijas Augu aizsardzības pētniecības centrs aicina lauksaimniekus uz ziemas semināru

Publicēts 17.02.2017

Seminārs notiks šā gada 24. februārī plkst. 10:30, Rēzeknē, Dārzu ielā 7a, semināru zālē. Seminārā tiks stāstīts par izplatītākajām nezāļu sugām Latvijā un nezāļu rezistenci pret herbicīdiem. Lauksaimniekus painformēs arī par vējauzas izplatību un tās kaitīgumu, kā arī būs informācija par dzeltenās rūsas izplatību Latvijā, pākšaugu slimību izplatību un ierobežošanas efektivitāti.

Savu dalību seminārā iepriekš jāpiesaka līdz 22. februārim pa tālruni: +371 25775526 (Jolanta) vai e-pastu: jolanta.curiske@laapc.lv

Seminārs tiek organizēts lauksaimniecībā izmantojamā zinātniskā projekta “Ieteikumu izstrāde vējauzas un citu izplatītāko nezāļu sugu ierobežošanas pasākumiem Latvijas apstākļos” ietvaros.

Semināra programma

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0