Latvijas džiu-džitsu federācija atskatās uz 2014. gadā paveikto

Publicēts 07.01.2015

3. janvārī Robežsardzes sporta kompleksā Rēzeknē norisinājās noslēguma svētku pasākums, kas bija veltīts Latvijas džiu-džitsu federācijas jaunākās grupas audzēkņiem no Rēzeknes un Maltas. Pasākums notika ar sporta klubu “OPTIMISTS-R ” un “ENERGY-V” palīdzību un atbalstu.

Tradicionālais treniņš pagāja draudzīgā atmosfērā ar svētku sajūtu. Pēc treniņa visiem bija iespēja doties uz baseinu. Bērni guva daudz krāsainu un pozitīvu emociju, peldoties gaiši zilajā ūdenī. Pēc trīs stundu ilgā treniņa visus dalībniekus gaidīja cienasts, saldumi un nelieli pārsteigumi no Ziemassvētku vecīša. Visi guva prieku un jautrību, saprotot, ka grūtais sevis pilnveidošanas darbs, kas darīts katru nedēļu treniņu laikā, ļauj ne tikai kļūt stiprākiem, pilnveidot sevi, bet arī sadraudzēties un jauki kopā pavadīt laiku.

Pagājušais gads Rēzeknes džiu-džitsu federācijas klubam bija sasniegumiem un notikumiem bagāts. Dažādu līmeņu sacensībās tika iegūtas zelta, sudraba un bronzas medaļas. Pasākumos, kurus organizēja gan Latvijas džiu-džitsu, gan citas cīņas mākslas federācijas, daudziem mūsu kluba sportistiem bija iespēja pilnveidot savas zināšanas un paaugstināt kvalifikācijas līmeni.

Gribētos novēlēt mūsu kluba dalībniekiem gara harmoniju un fizisko pilnību, izturību un pārliecību, sasniegumiem pilnu 2015. gadu!

Latvijas džiu-džitsu Federācijas instruktors, 5 dans (kiosi) Viktors Kostins

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0