Latvijas Veselības nedēļa Lūznavas pagastā

Publicēts 01.06.2016

No 23. maija līdz 29. maijam katrā Latvijas Veselības nedēļas dienā lūznaviešiem tika organizēti dažādi sporta un veselības pasākumi atbilstoši visām vecuma grupām: rīta rosmes skrējieni, volejbols, orientēšanās, strītbols, nūjošana, velosipēdu brauciens, aerobikas un ārstnieciskās vingrošanas nodarbības. Svētdien, veselības nedēļas noslēgumā, ģimeņu un draugu komandas mērojās spēkiem tāllēkšanā, mugursomas mešanā (“Atā, skola!”), kā arī citās atrakcijās un konkursos.

Pasākumā piedalījās vairāk nekā 150 dalībnieki, kuri kopā noskrēja 100 km, nogāja 50 km, nobrauca ar divriteni 120 km, nolēca 24 m, izpildīja 70 vingrinājumus un piedalījās 11 dažādas spēles!

Veselības nedēļas dalībniekiem tika piedāvāta arī kultūras un izklaides programma. Nūjotājiem no Lūznavas, Maltas un Rēzeknes tika organizēts pārgājiens apkārt Lūznavai, sniegta informācija par vēsturiskiem objektiem, ekskursija Lūznavas muižā un gida stāstījums par tās vēsturi, kas dalībniekiem deva neaizmirstamus iespaidus un pozitīvas atsauksmes. Velobraucējus distances beigās gaidīja silta tēja, uz ugunskura ceptas desiņas, kā arī jautri konkursi un aktivitātes Vertukšnes ezera krastā.

Visi dalībnieki un brīvprātīgie, kuri palīdzēja pasākumu rīkošanā, saņēma diplomus un pateicības, kā arī piemiņas balvas no Latvijas Tautas sporta asociācijas un Lūznavas pagasta pārvaldes.

Veselības nedēļa ir lieliska iespēja mudināt pagasta iedzīvotājus būt fiziski aktīviem, popularizēt veselīgu dzīvesveidu, atbalstīt amatieru sporta aktivitātes un lietderīgi pavadīt brīvo laiku.

FOTOGALERIJA

Svetlana Mikanova
Veselības nedēļas Lūznavā rīkotāja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0