Lendžu jaunā dziedātāja Laura Doropoļska piedalīsies “Balss Pavēlnieka” superfinālā

24.11.2015

Kultūra

Svētdien, 29. novembrī pl. 18.50 LTV 1. kanālā notiks muzikālā konkursa “Balss pavēlnieks” superfināls. Kā vienīgā dalībniece no Latgales tajā piedalīsies Rēzeknes novada Lendžu pagasta jaunā dziedātāja Laura Doropoļska, kura uz skatuves kāps kopā ar Ozolnieku novada bērnu popgrupu “Nianse”.

Laura mācās Kalnezeru Katoļu pamatskolas 2. klasē. Meitenei patīk gan Latviešu valoda, gan Zīmēšana, taču mīļākais mācību priekšmets esot Mūzika. Arī viss brīvais laiks tiekot veltīts dziedāšanai. Savu talantu Laura izkopj Jāņa Ivanova Rēzeknes Mūzikas vidusskolā, kur apgūst vokālo mūziku un klavierspēli, kā arī dziedot Lendžu bērnu popgrupā “Mazais Medus” Ingūnas Lipskas vadībā.

Tieši Ingūna parūpējusies, lai jaunā Lendžu dziedātāja “Balss pavēlniekā” uzstātos kopā ar Ozolnieku popgrupu: “Vadu bērnu popgrupas gan Ozolniekos, gan Lendžos. Kad uzzināju, ka viena no “Nianses” mazajām dalībniecēm nevarēs piedalīties finālā, man bija jāizvēlas, vai nu paņemt kādu citu, nepazīstamu bērnu no Ozolniekiem vai arī zināmu, labu dziedātāju no Lendžiem. Es, protams, izvēlējos Lauru.”

Ingūna Lipska teic, ka astoņgadīgajai Laurai ir dots viss, lai būtu uz skatuves: “Viņai ir ārkārtīgi lielas darba spējas, izcila dzirde, ļoti labi var noturēt arī otro balsi, acis mirdz un uz skatuves Laura jūtas brīvi un droši. Pilns dziedātāja komplekts!”

Lielākie Lauras atbalstītāji ir ģimene. Svētdienas superfinālā tētis, jaunākais brālītis Ralfs un pārējie radinieki par Lauru turēs īkšķus pie televizora ekrāniem, taču mamma Solvita meitiņu atbalstīs klātienē.

LTV bērnu un jauniešu dziesmu izpildītāju konkursa superfinālā “Nianse” izpildīs dziesmiņu par mārītēm. Uz svētdienas tiešraidi katram dalībniekam bija jāsameklē kāds Latvijā plaši zināms mākslinieks, ar kuru kopā uzstāties. “Nianse” dziedās kopā ar grupas “Dzelzs Vilks” ģitāristu Mārci Judzi, kurš bija pietiekami drosmīgs, lai uz skatuves iejustos rūķa tēlā. “Rūķis Mārcis pirmajā Adventē būs apēdis visas konfektes, tāpēc palicis pumpains. Mārcis teiks, ka viņa sirsniņai būtu priecīgāk, ja vēl kāds būtu tikpat pumpains kā viņš, un tad atnāks septiņas pumpainas mārītes, kuras izpildīs mārīšu dziesmu,” par gaidāmo priekšnesumu pastāstīja dziesmas autore Ingūna Lipska.

Atbalstīsim „Niansi” un Lauru Doropoļsku 29. novembrī pl. 18:50 superfinālā LTV1 tiešraidē ar skatītāju balsojumu!

Madara Ļaksa,
Rēzeknes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Noklikšķini, lai noklausītos iezīmēto tekstu!