LIAA Rēzeknes biznesa inkubators (Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra)

Publicēts: 05.07.2017

Atjaunots: 22.06.2021

Noderīga informācija uzņēmējiem

Biznesa inkubatorā uzņēmējiem un uzņēmējdarbības uzsācējiem ir iespēja saņemt atbalstu biznesa idejas attīstībai, biznesa plāna izstrādei vai jau esoša jauna uzņēmuma darbības veicināšanai. Inkubatora sniegtā atbalsta mērķis ir attīstīt uzņēmējam tādas prasmes, lai pēc izstāšanās no inkubatora tas spētu patstāvīgi būt konkurētspējīgs un pelnošs.
Inkubatorā var iestāties gan fiziskas personas ar biznesa ideju, gan jau esoši komersanti, kas nav reģistrēti ilgāk par 3 gadiem. Atbalstu iespējams saņemt līdz pat 4 gadiem, ik pēc gada izvērtējot sasniegtos un izvirzot jaunus mērķus komersanta attīstībai. Biznesa inkubatoru programmā netiek atbalstītas šādas nozares: zvejniecība un akvakultūra, lauksaimniecības produktu primārā ražošana, tirdzniecība, finanšu starpniecība, komercpakalpojumi, azartspēles.
Adrese: Baznīcas iela 19, Rēzekne, LV-4601
Tālrunis 62401095
E-pasta adrese Rezekne@liaa.gov.lv
Mājas lapas adrese www.liaa.gov.lv un http://inkubatori.magneticlatvia.lv/.

Click to listen highlighted text!