Lieldienu radošā darbnīca Pušā

Publicēts 13.04.2017

“Apaļš kā pūpols, vesels kā rutks. Slimība ārā, veselība iekšā!” Ar šādiem vārdiem un noskaņojumu pūpolsvētdienā aktīvākie un radošākie Pušas pagasta darboņi piedalījās Lieldienu radošajā darbnīcā. Bruņojušies ar otām, krāsām, diegiem, šķērēm, lentām un cietiem materiāliem, kuplais dalībnieku pulciņš darbnīcā radīja brīnišķīgus Lieldienu zaķus un krāsoja dzīparoti fantastiskas Lieldienu olas, kas tagad rotā laukumu krustojumā Pušas centrā.

Sirsnīgs paldies biedrībai „Novus” par sniegto atbalstu, radošumu un degsmi radošās darbnīcas veidošanā un darbošanos tajā, kā arī visiem mazajiem un lielajiem censoņiem, kuri ielika daļiņu no sevis, sava radošuma, lai visi kopā radītu svētkus gan sev, gan arī cietiem, kuri brauks garām Pušai!

Komandā ir spēks! Darbosimies!

Pušas tautas nama vadītāja Mārīte Krasnobaja

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0