Lūznavas muižā būs skatāms Indijas deju kopas koncerts

Publicēts 06.09.2019

Trešdien, 11. septembrī, plkst. 18.00 Lūznavas muižas Kulturys škiunī viesosies Charu Castle Foundation tautas deju grupa, sniedzot koncertu, kurā būs iespēja iepazīt bagātīgo Indijas kultūras mantojumu – tautas dejas un mūziku. Mākslinieki no Indijas muižā būs satiekami pirmo reizi.

Charu Castle fonds dibināts ar mērķi kopt Indijas kultūru, mākslu un izglītību, īpaši saglabājot un attīstot bagātīgo Indijas kultūras mantojumu. Fonda mērķis ir popularizēt kultūru dažādu vecumu iedzīvotāju grupām Indijas izglītības iestādēs, kā arī ar dažādu aktivitāšu palīdzību pārstāvot Indiju un piedaloties dažādos starptautiskos tautas deju festivālos, konferencēs, konkursos, kultūras izstādēs un citos pasākumos dažādās valstīs. Starptautiskā organizācija UNESCO atzinīgi ir novērtējusi fonda darbību Indijas kultūras mantojuma saglabāšanā.

Ieejas biļetes cena koncertā ir 4,00 eiro. Biļetes nopērkamas “Biļešu Paradīze” kasēs visā Latvijā un internetā, kā arī uz vietas Lūznavas muižā.

Plašāka informācija: Inga Žirgule
Lūznavas muižas kultūras projektu vadītāja
29390701, 29473700
inga.zirgule@rezeknesnovads.lv

http://luznavasmuiza.lv

http://facebook.com/luznavasmuiza

Charu Castle Foundation_2 Charu Castle Foundation_3 Indijas dejas_Luznava_afisa

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0