Mākoņkalna pagastā īstenots projekts jauniešu brīvā laika pavadīšanai

Publicēts 30.07.2015

Ar Rēzeknes novada Izglītības pārvaldes finansiālu atbalstu Mākoņkalna pagastā īstenots aprīkojuma un inventāra iegādes projekts „No galvas līdz papēžiem”. Projekta mērķis bija sniegt iespēju Mākoņkalna pagasta jauniešiem apmeklēt ar sporta inventāru nodrošinātas aerobikas nodarbības un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku, spēlējot galda spēles Mākoņkalna pagasta brīvā laika pavadīšanas centrā “Strops”.

Projektā tika iegādātas galda spēles: Twister, dambrete, šahs, monopols, UNO kārtis, Riču Raču spēle, puzles un sporta inventārs: lecamauklas, stepa soli, hanteles, roku espanderi, kāju espanders, veselības disks un vingrošanas ritenis, kā arī spoguļi un ķermeņa svari, volejbola bumba.

Jaunieši ir ļoti priecīgi par sniegto iespēju uzlabot savas komunikācijas iemaņas, izbaudīt veiksmi un sportojot aktīvi pavadīt savu brīvo laiku, vārdu sakot, būt aktīviem no galvas līdz papēžiem. Brīvā laika pavadīšanas centra galda spēles un sporta inventārs ir pieejams ikvienam interesentam, tāpēc gaidām ciemos Mākoņkalna pagastā.

Santa Kairiša,
Centra “Strops” vadītāja 

DSC05118 20150720_144901 (2) DSC05113

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0