Maltas korim “Madariņa” – 20 gadu jubilejas koncerts

Publicēts 09.10.2019

Savu jauno sezonu Maltas kultūras nama sieviešu koris “Madariņa” ir sācis ar centīgu gatavošanos 20 gadu jubilejas koncertam. Kolektīva vadītāja Kristīne Zeltiņa un dziedātājas aicina visas bijušās kora dziedātājas un kolektīva vadītājus, draugus un draudzenes, kā arī Maltas un visa Rēzeknes novada iedzīvotājus uz savu dzimšanas dienas koncertu „Nekā jau nepietrūkst” Maltas kultūras namā 19. oktobrī plkst.19:00. Koncertā kopā ar koristēm muzicēs Viļānu pagasta Dekšāru tautas nama orķestris “Dekšāres” (diriģents Andris Vīksna) un Rēzeknes kapela “Dziga” (vadītāja Dace Baltkāje) un citi ciemiņi. Esat laipni gaidīti!

Kristīne Zeltiņa,
Maltas KN sieviešu kora “Madariņa” diriģente

Afiša

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0