Maltas mūzikas skolas koncerts Kaunatas vidusskolā

Publicēts 03.05.2018

Piektdiena, 27.aprīlis, Kaunatas vidusskolā bija ne tikai nedēļas nogale pirms brīvdienām, bet arī ļoti muzikāla. Šajā dienā skolēni ne tikai starpbrīžos klausījās savu izvēlēto mūziku, bet arī apmeklēja koncertu Kaunatas Tautas namā, kur muzicēja gan klasesbiedri, kuri mācās Maltas mūzikas skolā un divas reizes nedēļā mēro ceļu uz Maltu pēc mācību stundām, gan arī citi mūzikas skolas audzēkņi.
Koncertā visi varēja dzirdēt gan V.A.Mocarta “Alegretto” Kaunatas 1.a klases skolnieces Annas Vaļumas Talkiu vijoles izpildījumā , gan V.Salaka “Sapnītis – vēlēšanās” Kaunatas 6.a klases skolnieka Kaspara Bačkura klavierspēles skanējumā, gan Rollanda darbu saksofonam “Tokāta”, ko spēlēja 8.a klases skolniece Jolanta Gaveika, kā arī citus darbus Maltas mūzikas skolas audzēkņu sniegumā. Koncertu noslēdza vijolnieku ansamblis, kura sastāvā spēlē arī Kaunatas vidusskolas 7.a klases skolniece Ērika Ruhmane, kas izpildīja Andersona “Vinnētājs paņem visu” un moldāvu tautas deju, vijoles skaņām pievienojot arī dejas soļus. Koncertā bija pārstāvēti ne tikai vijole un klavieres, bet arī saksofons, akordeons un ģitāra, iespējams, uzrunājot kādu klausītāju apgūt šī instrumenta spēli profesionāli. Klātesošos arī uzrunāja Maltas mūzikas skolas directors Normunds Štekelis, pateicoties par 6 gadu sadarbību un aicinot nākt mācīties mūzikas mākslu.
Paldies Maltas mūzikas skolas pedagogiem Ritai Zujevai, Ilgai Temnei, Ludmilai Semjonovai, Arno Eversam un Vasīlijam Kozlovam par ieguldīto darbu, kā rezultātā bija iespēja baudīt brīnišķīgus mūzikas skaņdarbus audzēkņu izpildījumā.

 Ināras Paramonovas teksts un foto

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0