Māmiņu svētki Sakstagala Jāņa Klīdzēja pamatskolā

Publicēts 18.05.2015

Uz Māmiņdienas koncertu skolā šogad aicinājām arī konkursa „Purenīšu darinātājas” dalībnieces – māmiņas, vecmāmiņas. Konkursa dalībnieces visu ziemu domāja, darināja Boņa mīļākās puķītes – purenītes. Darbiņi tika veidoti dažādās tehnikās – adītas purenītes, tamborētas, pērļotas, izšūtas, veidotas no filca un kreppapīra.

Konkursā piedalījās 21 māmiņa, 4 vecmāmiņas, 1 krustmāte, 3 tantes – mammu draudzenes – kopā 29 dalībnieces: Marina Krole, Jolanta Sokolova, Ineta Strucinska, Inta Daugule, Jeļena Golubeva, Anita Ivčenkova, Ņina Mereščenkova, Jeļena Korsaka,Tāle Rastopčina, Aļona Bogdanova, Jeļena Božanova, Rita Baranovska, Jeļena Nevedomaja, Emerita Timofejeva, Raisa Petrova, Anita Cercene, Līga Irbīte, Līvija Bondare, Helēna Vasiļjeva, Rita Timofejeva, Margarita Tenis, Zoja Lāce, Ludmila Žaluka, Anna Kluša, Inese Krole, Kristīne Guka, Inna Funikova, Elga Morozova, Anita Doroščonoka. Daudzas dalībnieces mūsu konkursos skolēnu vecākiem piedalījās jau trešo reizi. Pateicoties viņām, skolas 2. stāva gaiteni tagad rotā 36 darbiņi – gluži kā dzeltenās purenītes, kas ik gadu maijā sazied grāvītī pie skolas. .

Tikpat cītīgi strādājuši arī 5.-9. klašu pulciņa „Praktiskais latvietis” puikas skolotāja Aleksandra Doroščonoka vadībā .Viņi bija tie, kas gatavoja dāvanas konkursa dalībniecēm – gaļas dēlīšus no koka, zīļuka, cūciņas un citās formās. Grieza, slīpēja un pulēja un to visu turēja slepenībā, lai koncertā pārsteigtu čaklās rokdarbnieces. Bonusā vēl pats skolotājs Aleksandrs nospēlēja uz ģitāras un nodziedāja skaistu vēlējuma dziesmu “Mātei”.

Paldies par kopīgo jauko pārsteiguma mirkli!

Silvija Freiberga
Skolas direktore 

Foto: Aleksandrs Samsonovs 

IMG_3652 IMG_3572 IMG_3574 IMG_3631

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0