Masku balle Sakstagalā

Publicēts 20.01.2017

6. janvārī Sakstagala Sabiedrisko aktivitāšu centrā notika “Masku balle” jauniešiem, kurā piedalījās jaunieši no sešiem pagastiem – Kaunatas, Bērzgales, Griškāniem, Mākoņkalna, Ozolaines un paši Sakstagala jaunieši, kuri bija šī pasākuma iniciatori.

Jaunais gads ir atnācis un Sakstagala jaunieši vēlējās aktīvi iesākt jauno 2017. gadu ar sadraudzības vakaru starp citiem pagastiem. Sakstagala pagasta jaunieši vēlējās šo pasākumu organizēt jautrās noskaņās.

Masku balles sākumā bija Masku parāde, kur arī tika vērtētas labākās maskas. Par labākajām tika atzītas Kaunatas jauniešu sagatavotās maskas – pirāti. Paldies Kaunatas jauniešiem par radošo izdomu!

Vakara gaitā jaunieši kārtīgi izdejojās un vakars neiztika arī bez interesantām un jautrām spēlēm un konkursiem, kā arī Masku balles salūta! Pasākumā piedalījās arī brīvprātīgie jaunieši Lysandre and Assia no Francijas.

Pasākums vietējiem Sakstagala jauniešiem deva iespēju iepazīties ar citu pagastu jauniešiem, sadraudzēties, izdejoties, kā arī jautri un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku.

Lielu paldies jāsaka Kaunatas, Bērzgales, Griškānu, Mākoņkalna, Ozolaines jauniešiem un jauniešu darbiniekiem, kuri izrādīja interesi atbraukt ciemos un aktīvi piedalīties pasākumā! Kā arī paldies jāsaka Sakstagala pagasta pārvedei par iespēju rīkot pasākumu pagasta zālē, iegādāties balvas un norīkot autobusu un šoferīti, kurš izvadāja jauniešus turp un atpakaļ.

Jaunatnes lietu speciāliste Dace Deksne

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0