Mātes dienas koncerts Rēzeknes novada pašvaldībā

Publicēts 11.05.2018

9. maijā Rēzeknes novada pašvaldības lielajā zālē notika Mātes dienai veltīts koncerts, kuru tradicionāli rīkoja Rēzeknes reģiona lauku sieviešu biedrība ”Sidrabrasa. Uzkoncertu tika aicinātas Rēzeknes novada un Viļānu novada māmiņas. Klātesošos uzrunāja Rēzeknes reģiona lauku sieviešu biedrības ”Sidrabrasa” vadītāja Rita Tērauda, kura atgādināja, ka māmiņa katram ir svarīgākais: ”Mātes dienu svinam dabas atmodas laikā, kad raisās pumpuri un saule ir tuvu savam augstākajam punktam debesīs. Pati daba uzgavilē mātei – vistuvākajam cilvēkam, kas ikvienam no mums šajā pasaulē vien var būt.”
Rēzeknes novada domes priekšsēdētājs Monvīds Švarcs, sveicot klātesošās māmiņas, atzīmēja, ka labus, siltus vārdus ir jāprot pasacīt vienmēr, taču šī diena ir vēl viena iespēja katram pateikties savai mātei par dzīvības došanu, beznosacījuma mīlestību, rūpēm un atbalstu: ”Šodien svinam arī Eiropas dienu, taču jāatceras, ka bez mammām mums nebūtu ne Eiropas, ne Latvijas, nekā. Tāpēc sargāsim un godāsim māmiņas!”
Pateicībā par ilggadēju svētku pasākumu rīkošanu Mātes dienā Monvīds Švarcs pasniedza Ritai Tēraudei ziedus.

Diānas Seleckas teksts un foto

Capture_koncerts4Capture_koncerts3Capture_koncerts1Capture_koncerts2

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0