Miķeļdienas svinības Griškānu pagastā

Publicēts 05.10.2015

4. oktobrī, siltā un saulainā svētdienā, sporta laukumā pie Griškānu pagasta pārvaldes notika Miķeļdienas svinības.

Pasākuma vadītāji bija Vārna (Griškānu pagasta kultūras pasākumu organizatore Inna Seļgicka) un Putnu biedēklis (Griškānu pagasta kultūras nama dramatiskā kolektīva “Aizspogulija” vadītāja Ināra Daugule). Pasākuma laikā Vārna un Putnu biedēklis pārbaudīja apmeklētāju veiklību. Notika komandu sacensības, kurās dalībnieki tika sadalīti komandās, un komandām pēc iespējas ātrāk groziņā bija jāsalasa dārzeņi.

Jautrību radīja arī iejušanās spoka tēlā. Viens dalībnieks tika izvēlēts par spoku un ietērpts spoka tērpā. Viņa uzdevums bija ķert citus dalībniekus, kurš tika noķerts, tas nākamais pārtapa par spoku.

Pasākuma laikā apmeklētāji varēja ne tikai izkustēties un parādīt savu veiklību, bet arī darboties radoši. Svinību laikā notika radošās darbnīcas. To dalībnieku uzdevums bija no piedāvātajiem materiāliem (dārzeņiem: burkāniem, kartupeļiem, kabačiem, gurķiem; sērkociņiem un kastaņiem) izveidot kādu figūru/kompozīciju. Tika izveidota laiva ar airiem, zirgs, kaķis un citas figūras. Vēl viens radošs uzdevums bija sveču liešana. Apmeklētāji izgatavoja košas, dažādu krāsu sveces.

Inna Seļgicka  

Foto: Inga Oltiņa

P1010062P1010059 P1010011 P1010017 P1010033 P1010040P1010054

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0