Miķeļdienas tirdziņš Audriņu pamatskolā

Publicēts 14.10.2014

Miķeļdienas gadatirgus ir viens no bērnu iemīļotākajiem un iecienītākajiem pasākumiem Audriņu pamatskolā. Kopā ar bērniem pasākumam gatavojas arī vecāki, jo jāatzīst, ka nav viegli izgatavot konkurētspējīgu preci, izvēlēties pieejamu cenu, attiecīgi iesaiņot. Bērni bija aktīvi ne tikai pasākuma gaitā, bet arī pēc pasākuma – viņi dedzīgi apsprieda gan preču daudzveidību, gan cenas, gan iepakojumus, gan apkalpošanas kultūru.

Skolēniem tika piedāvāta iespēja parādīt savus talantus un vaļaspriekus, piedāvājot pašu rokām gatavotās preces vienaudžiem. Tika veicināta iniciatīvas izrādīšana, celta pašapziņa, kā arī rotaļīgā, taču efektīgā veidā apgūti komercdarbības pamatprincipi. Paldies visiem, kas iesaistījās un atbalstīja šo pasākumu.

Audriņu pamatskolas sākumskolas skolotāja Oksana Brokāne

Pašas ceptas biezpiena bumbiņas

Ne tikai gardumu meistars, bet arī pērļu ziediņu izgatavotājs Ai, cik gardi!

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0