Nagļu bērni apmeklēja muzikālo izrādi „Ziemassvētku stunda Brīnumskapja skolā”

Publicēts 06.01.2015

„Mēs dodamies uz „Brīnumskapi”” – ar šādu priecīgu saucienu uz lūpām mazie Nagļu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņi 7. decembra pievakarē sēdās oranžajā autobusiņā, lai dotos skatīties muzikālo izrādi „Ziemassvētku stunda Brīnumskapja skolā” Latgales vēstniecībā „Gors”. „Brīnumskapja” dziesmas izdziedāja un jautrus uzdevumus bērniem lika risināt kaķītis Laķītis jeb Ingus Ulmanis un citi „Brīnumskapja” iemītnieki. Bērnu actiņās mirdzēja prieks, izdzīvojot līdzi visiem muzikālās izrādes notikumiem. Par to lielu paldies gribam pateikt Nagļu pagasta pārvaldei, kas sniedza finansiālu atbalstu pasākuma apmeklēšanai, un šoferim Arturam Peckam par atsaucību un pacietību!

Nagļu pirmsskolas izglītības iestādes audzēkņu vecāki

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0