Nautrēnu pagasta Rogovkā notiks nodarbību cikls par ilgtspējīgu dzīvesveidu

Publicēts 19.05.2015

Gādība par vidi, kurā mēs dzīvojam, sākas ar izpratni par to, ka mēs – katrs cilvēks – esam dabas sastāvdaļa jeb zemes ekosistēmas elements. Līdz ar to mēs paši esam atbildīgi par savas un nākamo paaudžu dzīves vides kvalitāti un ilgtspēju. Lai rosinātu sabiedrības vēlmi pievērst lielāku vērību veselīgākam dzīvesveidam, mazinot stresa ietekmi, ko rada saspringtais dzīves ritms, Nautrēnu pagasta zemnieku saimniecība „Gunda Z” šī gada 30. maijā uzsāk nodarbību ciklu par ilgtspējīgu dzīvesveidu. Pirmās nodarbības tēma ir „EKOLOĢIJA: Ekodizains dārzā un cilvēks kā ekoloģiska sistēma”. Plānotas vēl divas nodarbības, par kuru norises laiku tiks paziņots vēlāk.

Pieteikties pasākumam un gūt plašāku informāciju par to var zvanot z/s „Gunda Z” īpašniecei un pasākuma rīkotājai Dainai Zvejsalniecei, tel.: 26122780.

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0