Nautrēnu Romas katoļu baznīcā ieskandinās restaurētās ērģeles

Publicēts 24.05.2018

Noslēdzies trīs gadus ilgušais Nautrēnu Jaunavas Marijas bezvainīgās ieņemšanas Romas katoļu baznīcas ērģeļu restaurācijas darbs.

Lai pateiktos visiem ziedotājiem un dotu iespēju dzirdēt jaunu elpu guvušo mūzikas instrumentu ne tikai dievkalpojumā, svētdien, 3. jūnijā, plkst. 11.30, pēc dievkalpojuma, baznīcā notiks restaurēto ērģeļu ieskandināšanas koncerts.

Koncertu atklās ērģelniece Guna Kise, kam sekos mūziķa Haralda Sīmaņa uzstāšanās, kura programmā paredzēta gan ērģeļmūzika, gan dziedājums un ģitārspēle. Koncerta gaitā ērģeļu restaurācijas projekta vadītāja, biedrības “Sovim ļaudim” pārstāve Andra Zubko-Melne sniegs ieskatu arī restaurācijas darbu norisē. Ērģeļspēles videoprojekciju nodrošinās Sergejs Čakāns.

Ieeja koncertā par ziedojumiem, kas tiks novirzīti baznīcas ērģeļu balkona remontdarbiem. Koncertu rīko biedrība “Sovim ļaudim”.

Andra Zubko-Melne

Koncerts

logo_guntragerbonis

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0