No 5. decembra Lūznavas pasta nodaļa sāk darbu jaunās telpās Lūznavas pagasta pārvaldē

Publicēts 11.11.2019

No 2019. gada 5. decembra Rēzeknes novada Lūznavas pagasta Lūznavas pasta nodaļa sāks darbu jaunās telpās Pils ielā 6, kur atrodas arī Lūznavas pagasta pārvalde. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās atrašanās vietas, un pasta pakalpojumu saņemšanu būs iespējams ērti apvienot ar citu iestāžu apmeklējumu.

Līdzšinējās Lūznavas pasta nodaļas telpas Rāznas ielā 1 gan klientu, gan darbinieku vērtējumā uzskatāmas par neapmierinošām pilnvērtīgai un komfortablai pasta pakalpojumu saņemšanai un sniegšanai. Tāpēc pieņemts lēmums par telpu maiņu, no 5. decembra uzsākot darbu turpat netālu esošajā adresē Pils ielā 6.

Jaunās telpas ir ērtas un izremontētas, un tajās plānoti klientiem pieejami atvērtā tipa preses izdevumu un citu preču stendi, ļaujot pārskatāmi izvēlēties nepieciešamo pirkumu. Pie nodaļas jaunajām telpām tiek veidota uzbrauktuve, lai nodrošinātu pilnīgu pieejamību jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem un klientiem ar kustību traucējumiem.

Lūznavas pasta nodaļas darbalaiks jaunajā adresē nemainīsies – pasta nodaļa strādās pirmdienās no plkst.8.15 līdz 11.45, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no plkst.12.45, savukārt piektdienās no plkst.8.15 līdz 13.45.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus pasta nodaļās, bieži sadarbojoties arī ar vietējām pašvaldībām un nodrošinot nodaļu telpu atjaunošanu gan klientiem, gan darbiniekiem draudzīgākas vides veidošanā.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību. 

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0