Noslēdzies 2016. gada Rēzeknes novada jauno uzņēmēju projektu konkurss

Publicēts 16.12.2016

Tuvojoties gada nogalei, ir noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu jauno uzņēmēju projektiem 2016. gadā, kurā tika iesniegti 6 jauno uzņēmēju biznesa plānu pieteikumi, no kuriem atbalstītas 3 jauniešiem draudzīgākās un inovatīvākās idejas.

Idejām ir interesanti un radoši nosaukumi: Edalīna – ekoloģisku, dabai draudzīgu ziepju, vannas sāls, vannas burbuļbumbu un sojas vaska sveču ražošana (roku darbs) ikdienas izmantošanai, Baržas – unikālas ūdens atpūtas platformas izveide un ūdenstūrisma pakalpojumu sniegšana Rēzeknes novada un kaimiņu novadu ūdenstilpnēs un Dūlas – neformālās izglītības pakalpojumu, Baha ziedu terapijas konsultāciju sniegšana Rēzeknes novada topošajiem un jaunajiem vecākiem ar bērniem līdz 3 gadu vecumam.

Atbalstītie jauno uzņēmēju biznesa projekti tiks īstenoti laika posmā no 2016. gada decembra nogales līdz 2017. gada aprīļa beigām.

 

 

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības Jaunatnes lietu speciālists

Mob.: +371 259 22018

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0