Noslēdzies Dricānu jauniešu iniciatīvas projekts

Publicēts 02.11.2016

Dricānu jaunieši kopā ar biedrību „LOBS” un jauiešu centru „Kukuži” īstenoja Rēzeknes novada pašvaldības finansēto iniciatīvas projektu „Pozitīvs”, kura ietvaros tika uzņemts video par jauniešu dzīvi un iespējām Rēzeknes novada Dricānu pagastā. Projekta mērķis ir veicināt un attīstīt jauniešu interesi un zināšanas video filmēšanas procesā. Dienas sākumā jauniešiem notika debates scenārija veidošanā un lomu sadalē; dienas otrajā pusē notika video uzņemšana. Vienas dienas pasākumā jaunieši vecumā no 10 līdz 18 gadiem filmēja jauniešu ikdienu Dricānos, iespējas un brīvā laika pavadīšanu. Filmēšanas procesu vadīja Jānis Jurčenko. Pēc jauniešu ierosinājuma, tika izveidots tehniskās video jaunrades pulciņš Dricānos, kurā jauniešiem būs iespēja iegūt vairāk zināšanu par video filmēšanu, scenārija sastādīšanu, montēšanu un citiem video tapšanas aspektiem.

Dricānu jauniešu centra „Kukuži” koordinatore Ingūna Semule

Jauniešu sagatavotais video 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0