Noslēdzies konkurss par finansējumu tehniskās jaunrades aktivitātēm

Jauniešiem

Ir noslēdzies Rēzeknes novada pašvaldības Izglītības pārvaldes konkurss par finansējuma piešķiršanu materiālās bāzes papildināšanai tehniskās jaunrades aktivitātēm. Konkursā iesniegti 11 projektu pieteikumi, no kuriem astoņiem aktuālākajiem tika piešķirts finansējums ar kopējo summu 2990 EUR apmērā.
Projektu pieteikumu pamatā tika iesniegti tādi projekti, kas paredz finansējuma izmantošanu lego robotu, konstruktoru un velosipēdu iegādei, materiāli kokapstrādei, kā arī tehniskās bāzes pilnveidošanai mājturības un tehnoloģiju kabinetos.
Viss projektu ietvarā iegādātais inventārs vai aprīkojums tiks izmantots, lai sekmētu bērnu un jauniešu darbošanos tehniskās jaunrades aktivitātēs.
Tika apstiprināti sekojoši projekti:
1. “Lego robotika”, Gaigalavas pamatskola”;
2. “Train UP”, Maltas vidusskola;
3. “Eksperiments”. Jaunstrūžānu pamatskola;
4. “LEGO konstruktori tehniskajai modelēšanai”, Tiskādu vidusskola;
5. “Lego robots”, Nautrēnu vidusskola;
6. “Materiāli tehniskās bāzes papildināšana Rēzeknes novada pašvaldības Verēmu pamatskolas tehniskās modelēšanas pulciņam”, Verēmu pamatskola;
7. “Simtgades raksti kokos”, Lūcijas Rancānes Makašānu amatu vidusskola;
8. “LEGO robotikas aprīkojuma iegāde Ilzeskalna pagasta jauniešu centra interešu izglītības pulciņam”, Ilzeskalna pagasta pārvaldes jauniešu centrs “Iļžukolna Jaunatne”.
Sagatavoja
Interešu izglītības speciāliste Anita Rudziša