Noslēdzies Rēzeknes novada jaunatnes iniciatīvu projektu konkurss

Publicēts 23.03.2017

Pavasaris ir iestājies ne tikai ar saulaināku laiku, bet arī ar radošām un sportiskām Rēzeknes novada jauniešu idejām, jo ir noslēdzies Rēzeknes novada projektu konkurss jauniešiem par finansējuma piešķiršanu jaunatnes iniciatīvu projektiem. Kopumā tika iesniegti 27 projektu pieteikumi, no kuriem 22 aktuālākajiem un oriģinālākajiem piešķirts finansējums ar kopējo summu 7000 EUR apmērā.

Projektu pieteikumu pamatā iesniegtas dažādu aktivitāšu idejas – veselīga un aktīva dzīvesveida popularizēšana (piedzīvojumu brauciens ar smailītēm, Latvijas Veselības nedēļas sporta aktivitātes, velomaratons, olimpiskās spēles, tūrisma pamatu apgūšana), kultūrvēsturisko objektu labiekārtošana, pirmās palīdzības apgūšana, kā arī, improvizācijas deju sacensības, loka šaušanas pamatu un modelēšanas prasmju apgūšana.

Latvijas simtgades ietvaros tiks veidoti māla trauki ar ziedu elementiem, stādīti ozoli, veidotas tautasdziesmu telpiskās instalācijas un brīvā dabā tiks apgūtas Latgales tradicionālo ēdienu gatavošanas prasmes.

Visi atbalstītie jaunatnes iniciatīvu projekti tiks īstenoti laika posmā no 1. aprīļa līdz 1. novembrim.

Jānis Šaudiņš,
Rēzeknes novada pašvaldības jaunatnes lietu speciālists

Atbalstītie projekti

 

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0