Noslēgusies Rēzeknes novada Junioru Florbola līgas 5. sezona

Publicēts 14.05.2018

Maltas daudzfunkcionālajā zālē 5. maijā tika izspēlētas Rēzeknes novada Junioru Florbola (JFL) līgas 5. sezonas noslēdzošās spēles. Tās bija īpaši spraigas un aizraujošas. Šogad par JFL sezonas “Lielo kausu” cīnījās Rēzeknes novada, Viļānu un Ilžukolna/VRK komandas, bet par “Mazo kausu”– Kantinieku, Kaunatas un Daugavpils FK komandas.

JFL “Lielo kausu” izcīnīja Viļānu komanda, 2. vieta – Ilžukolns/VRK komandai un 3. vieta – Rēzeknes novada komandai. “Mazo kausu” ieguva Daugavpils FK komanda, 2. vieta – Kaunatas komandai un 3.vieta – Kantinieku komandai.

Savukārt meiteņu piecu komandu konkurencē JFL 4. sezonā vietu sadalījums šāds – JFL kausu ieguva Rēzeknes florbolistes, otrajā vietā ierindojās Dricānu komanda, bet trešajā vietā – Ilžukolns/VRK komanda.

Par JFL 5. sezonas turnīra labāko spēlētāju starp jauniešiem tika atzīts  Armands Ivulāns no Ilžukolns/VRK komandas. Par labākiem spēlētājiem komandā tika atzīti Ruslans Belokurovs (Kaunata), Vladlens Cvetkovs (Viļānu vsk), Rolands Smirnovs (Daugavpils FK komanda), Ervīns Tārauds (Rēzeknes novada komanda) un Aleksandrs Mihejevs (Kantinieki).

Par JFL 4. sezonas turnīra labāko spēlētāju starp jaunietēm tika atzīta Gunta Barkāne (Rēzeknes kom.). Par labākajām spēlētājām komandā kļuva Aurēlija Zariņa (Dricānu kom.), Nadežda Verjovkina (Tiskādu kom.) un Linda Zunda (Ilžukolns).

Turnīra labākie vārtsargi –Artjoms Travkins no Viļānu komanda un Valērija Makejeva no Dricānu komandas.

Uz tikšanos nākamajā JFL 6. sezonā!

JFL finālspēļu rezultāti

Spēlētāju statistika

Capture_florbols1Capture_florbols2Capture_florbols3

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0