Nosvinēts pirmais kuplākais Rēzeknes novada Sporta skolas izlaidums

20.06.2016

Izglītība

16.jūnijā, īsi pēc 9.klašu izlaidumiem, Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu-jaunatnes sporta skola nosvinēja sportiskā atmosfērā, pirmo kuplāko Sporta skolas izlaidumu! Skolēni, kuri paralēli mācībām skolā, aktīvi sportojuši, trenējušies un piedalījušies sacensībās, vēl sekmīgi ir apguvuši sporta izglītības programmas.

Šogad, uzklausot Izglītības pārvaldes vadītāja Guntara Skudras un Sporta skolas direktora Alda Ciukmača novēlējumus, apliecības par profesionālās ievirzes izglītības apguvi saņēma 38 audzēkņi.

Basketbola 20V programmu absolvēja astoņas trenera Igora Fjodorova audzēknes – Alise Klinta Broka, Zigrīda Lukaševiča, Megija Medne, Elīza Poiša, Aleksandra Rižakova, Linda Rundāne, Mārīte Svikle, Renāte Zinovjeva, un vienpadsmit trenera Ziedoņa Puzuļa audzēkņi – Juris Bitrovs, Haralds Cercens, Marks Cviks, Edvards Daugulis, Kaspars Kuzņecovs, Aleksandrs Mihejevs, Sergejs Mihejevs, Vadims Poļaks, Deniss Samsonovs, Nikolajs Semenecs, Normunds Vuguls.

Futbola  20V programmu absolvēja trenera Igora Derjagina deviņas audzēknes – Laura Antāne, Elīza Bogdanova, Enija Dervenika, Krista Greiža, Evita Ivanova, Loreta Diena Krasnobaja, Baiba Medinika, Eva Medinika, Karīna Semjonova, un desmit trenera Arņa Žogota audzēkņi – Lauris Abajevs, Rihards Antonovs, Nikita Bašmakovs, Ruslans Belokurovs, Nikita Kopmanis, Vadims Matisāns, Armands Prančs, Ēriks Romanovskis, Aleksandrs Sergejevs, Agris Ralfs Šķesters.

Svinīgo daļu ar dziesmām piepildīja Rēzeknes tehnikuma jaunieši.

Paldies treneriem par mērķtiecīgu darbu, audzēkņiem par neatlaidību un vecākiem par atbalstu un ticību savu bērnu sasniegumiem un cīņassparam!

BJSS metodiķe Arnita Poiša

Foto: Igors Derjagins