Apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanas un augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatora apliecību iegūšanai

Publicēts 22.03.2015

Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes konsultāciju birojs marta beigās rīkos pamatapmācības profesionālās 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietotāju apliecības iegūšanai un 15. aprīlī notiks pamata apmācības augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatoru apliecību iegūšanai (divas dažādas apliecības).

Abas apmācības notiks Dārzu ielā 7a, Rēzeknē, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra Rēzeknes konsultāciju biroja ēkā. Lai iegūtu apliecību profesionālās 2. reģistrācijas klases augu aizsardzības līdzekļu lietošanai, jāapmeklē visas mācību dienas un jānokārto eksāmens.

Savukārt, lai iegūtu augu aizsardzības līdzekļu lietošanas operatora apliecību, jāapmeklē mācību diena 15. aprīlī, bet 21. aprīlī jāierodas uz eksāmena kārtošanu.

Uz apmācībām līdzi jāņem pase un viena fotogrāfija (izmērs 3×4 cm). Ja ir augstākā vai vidējā profesionālā izglītība lauksaimniecībā, tad apmācības nav obligātas.

Sīkāka informācija un pieteikšanās abām apmācībām, zvanot Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra lauku attīstības konsultantei Sanitai Geduševai pa tālruni 26524227 vai rakstot uz e-pastu sanita.moiseja@llkc.lv.

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0