Notiks Rēzeknes novada Jaunatnes diena

Publicēts 09.06.2015

19. jūnijā Ozolaines pagasta Bekšos notiks Rēzeknes novada Jaunatnes diena. Tās ietvaros tiks organizētas nu jau otrās “OzOlimpiskās spēles”. Jauniešiem būs iespēja darboties radošajās darbnīcās, kā arī piedalīties netradicionālās un jautrās sporta spēlēs gan komandā, gan arī individuāli, brīvos brīžos “pačilot” īpašajā CHILL ZONĀ un tikt pie smukām bildēm fotostūrītī. Tradicionāli jaunatnes dienām notiks arī ēšanas un kvasa dzeršanas sacensības. Vakarā varēs kārtīgi izdejoties DISCO ar Dj JURI VUCĀNU. P.S. OzOlimpisko spēļu dalībniekiem līdzi jāņem garās sporta bikses.

Komandu pieteikšana līdz 15.06. sūtot PIETEIKUMU uz e-pastu: janis.saudins@saskarsme.lv

Sīkāka info pa tālr: 25922018

Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on Facebook0